Judith Herman Seti (3 Kitap - 536 Sayfa)
Judith Herman Seti (3 Kitap - 536 Sayfa)
Fiyat: 311.00 TL 186.60 TL
Kategori: Çağdaş Dünya Edebiyatı
Marka: Sia Kitap
Kitap Kodu: SIA51220230000001
Stok Durumu: Stokta Var
Yazar: Judith Hermann
Sayfa Sayısı: 536
Miktar:- +  
Bu kitap hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Judith Hermann Kitapları

Yuva: 152 Sayfa

Radikal biçimde bireyselleşmiş insanların nasıl bir araya geldiği, onca farklılıkta nasıl ortak noktalar buldukları, kendi niteliklerini yitirmeden nasıl sosyalleştikleri meseleleri üzerine eğilen yazar bütün bu sorulara, minimalist dili ve çağdaş kurgusuyla Yuva’da cevap buluyor.

Yaz Evi – Daha Sona: 152 Sayfa

Judith Hermann, aşkın ve korkunun pençesinde gerçek hayatı ıskalayan, yaşama dair planlarının sonuçsuz kalışına kederden çok melankolik bir ruh haliyle katlanan insanların duygularını yoğun atmosferli bir anlatımla, özgüvenli bir dille sunuyor okura.
Yayımlandığı yıl Almanya’da bütün eleştirmenlerin büyük övgüleriyle karşılanan Yaz Evi, Daha Sonra, çağdaş öykücülüğe farklı bir pencere açmıştı.

Sadece Hayaletler Ötesi Yok: 232 Sayfa

Yolculuklar, dostluklar, tuhaf aşklar, bağımsız karakterler, sıradan insanların halleri dolduruyor Judith Hermann’ın anlatılarını. Yaz Evi, Daha Sonra ile çağdaş öykücülüğe kendi özel imzasını atan yazar, bu ikinci öykü kitabında kadınları Venedik kanallarından Norveç kasabalarına, Çek kaplıcalarından Nevada çöllerine, Norveç’te Kuzey Işıkları’nın altına kadar pek çok yerde dolaştırıyor.

 

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi