Son Kez - Bir Edebiyatın Entrikası - Guillermo Martinez

Son Kez - Bir Edebiyatın Entrikası - Guillermo Martinez
Fiyat: 115.00 TL 74.75 TL
Kategori: Roman
Marka: Sia Kitap
Kitap Kodu: SIA9786256685123
Stok Durumu: Stokta Var
Yazar: Guillermo Martinez
ISBN: 978-625-6685-12-3
Sayfa Sayısı: 144
Miktar:- +  
Bu kitap hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

“Benim için önemli olan tek şey, yalnızca birinin gerçekten ne demek istediğimi anlaması. Doğru anahtarla okuması. Bedenini ve ruhunu kırk yılı aşkın süredir edebiyata adamış birinin bunu istemesi çok mu?”

Barselona, 1990’lar. Ağır hastalığı nedeniyle evine kapanan ünlü Arjantinli yazar A., son romanını bitirmiştir ve yayımlandığını göremeyeceğinden korkmaktadır. Şöhretinin, herkesin yanlış okuduğu eserleriyle ilgili bir yanlış anlamadan kaynaklandığına inanan yazar, yazdıklarıyla adını duyuran genç bir eleştirmeni, edebiyat ajanı aracılığıyla çağırmaya karar verir. Şimdiye dek kitaplarında kimsenin göremediği gizemi bulması için güvendiği, entelektüel dürüstlüğünü kanıtlamış Merton ise Buenos Aires’ten yola çıkıp A.’nın evine geldiğinde aklını çelecek iki kişiyle karşılaşır: A.’nın güzel eşi Morgana ve tenis oynamayı seven kızı
Mavi.

Luciana B.’nin Yavaş Ölümü’nün yazarı ve 2019 Nadal Edebiyat Ödülü kazananı Guillermo Martínez, edebiyatın, cinselliğin yılankavi izlerini takip ettiği Son Kez’de yaşlılık ile gençliğin çatışmasını ve hakikatin çok yönlülüğünü kara mizahı elden bırakmadan anlatıyor.

 

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi