Gençliğimde - Norbert Gstrein

Gençliğimde - Norbert Gstrein
Fiyat: 90.00 TL 58.50 TL
Kategori: Çağdaş Dünya Edebiyatı
Marka: Sia Kitap
Kitap Kodu: SIA9786258129021
Stok Durumu: Stokta Var
Yazar: Norbert Gstrein
ISBN: 978-625-8129-02-1
Sayfa Sayısı: 247
Miktar:- +  
Bu kitap hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

“Kayboluşa dair muhteşem bir anlatı. Gördüğümüzü sandığımız şeylerin yalnızca gözümüzün önündeki bir sis perdesinden ibaret olduğunu gösteren bir kıssa.”

–    Paul Jandl, Neue Zürcher Zeitung

Her şey bir tek öpücükle başlar. Ama gerçekten de tek bir öpücük olabilir mi? Tirol’deki bir kasabada doğup büyüyen Franz, babasının düğün organizasyonunun bir parçası olarak gelin ile damadın en güzel günlerinde fotoğraflarını çekmektedir, ta ki bir gelin düğün sırasında hayatını kaybedene kadar. Bu olayın Franz’la bir ilgisi var mıdır? Ya da o felaketten birkaç hafta önce aynı yerde bir kızı öpmüş olmasıyla? Bu sorular onun Amerika’ya kaçmasına neden olur, ama beklenmedik olaylar orada da peşini bırakmayacaktır. Franz’ın yaşadıkları aslında başkaları hakkında –ya da kendimiz hakkında– ne kadar az bilgimiz olduğunu, insanın sırlarının ve şaşırtıcılığının sonu gelmediğini bir kez daha ortaya koyacaktır.

2019 yılında Avusturya Kitap Ödülü’ne değer bulunan Gençliğimde, usta yazar Gstrein’ı ülkemizde tanıtan İngiltere Yılları’ndan sonra Türkçedeki ikinci romanı.

“Norbert Gstrein, kuşku barındıran hikâyelerin ustası. Her noktayı düşünerek koyuyor. Kurduğu yapı ve hayranlık uyandıran berrak cümleleri heyecanla izleniyor.”

 

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi